Jak działa bezgotówkowa likwidacja szkód?

Aktualności

Stłuczka może zdarzyć się każdemu. Grunt to nie tracić głowy. Standardem w dzisiejszych czasach jest bezgotówkowa likwidacja szkód. To bardzo wygodne rozwiązanie.

Zgłoszenie szkody zleć firmie zewnętrznej

W trosce o komfort i czas kierowców powstaje coraz więcej firm, które oprócz usunięcia szkody komunikacyjnej, biorą na siebie wszelkie kwestie formalne. Dzięki temu nie trzeba się tym zajmować we własnym zakresie. Bezgotówkowe naprawy powypadkowe to obecnie standard. Takie podejście to duża wygoda i mniejszy stres.  Nie trzeba nikogo do tego przekonywać.  Po rozpatrzeniu sprawy ubezpieczyciel wycenia koszty serwisu.

Naprawy bezgotówkowe to przede wszystkim wygoda

Usunięciem szkody zajmują się pracownicy warsztatu, którzy mają podpisaną umowę z towarzystwem ubezpieczeniowym. To oni załatwiają wszelkie formalności, a właściciel pojazdu nie musi się o nic martwić. Przyjeżdża po gotowy i w pełni sprawny samochód. Nie angażuje swoich oszczędności. Bezgotówkowa likwidacja szkód cieszy się sporym uznaniem wśród kierowców. Tym bardziej, że kosztorys uwzględnia ceny za oryginalne części. Jeśli wybierzemy dobry serwis, zyskamy pewność, że bezgotówkowe naprawy blacharsko lakiernicze będą dobrze wykonane, a my znów będziemy mogli się cieszyć jazdą.

 

powrót