NAPRAWY BLACHARSKO LAKIERNICZE

wszystkich modeli pojazdów!!!

Blacharstwo lakiernictwo

Wszystkie naprawy blacharsko lakiernicze wykonujemy na ORYGINALNYCH CZĘŚCIACH , PRZY UŻYCIU NAJLEPSZYCH MATERIAŁÓW LAKIERNICZYCH I OCZYWIŚCIE BEZGOTÓWKOWO !!!

Bezgotówkowe rozliczenia napraw blacharsko lakierniczych

Oznacza to, że rozliczamy się bezpośrednio ze wszystkimi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, a Państwo nie tracą czasu na zbędne formalności!!!
Dysponujemy mieszalnikami do lakierów renomowanych firm, komputerowym doborem lakierów oraz usługą lakierowania w kabinie bezpyłowej.
Poza naprawami blacharsko lakierniczymi oferujemy również usługi:

 

  • MECHANICZNEGO POLEROWANIA POJAZDÓW
  • MONTAŻU SZYB KLEJONYCH
  • USUWANIA WGNIECEŃ KAROSERII SAMOCHODOWYCH BEZ LAKIEROWANIA- bezinwazyjna naprawa nadwozia


Na wykonaną naprawę dajemy 2 lata gwarancji!!!

 

Nawet najbardziej uszkodzone auto może odzyskać dawny blask. Trzeba się nim tylko dobrze zająć. Musi trafić w ręce specjalistów, którzy podejmą się wykonania usługi i zrobią to na bardzo wysokim poziomie.

Zadbaj o bezpieczeństwo

Źle wykonane blacharstwo samochodowe to spore zagrożenie na drodze. Szczególnie trzeba zadbać o elementy nośne konstrukcji. Wszystko powinno być zrobione z najwyższą starannością.  Auto musi być w pełni sprawne. Inaczej jazda nim będzie niebezpieczna.

Dobry sprzęt, wykwalifikowana kadra

Oddając samochód w nasze ręce zyskujecie Państwo pewność, że wszystko będzie wykonane tak jak należy. Blacharstwo i lakiernictwo samochodowe musi być wykonane profesjonalnie:  z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i przy użyciu wysokiej klasy sprzętów. To właśnie wyróżnia nas na tle  konkurencji.  Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą z wieloletnim doświadczeniem. Nasi pracownicy to specjaliści w swoich dziedzinach